0422 326 44 42 - 0538 290 98 85
Hakkımızda

Bir firma ile çalışma kararı vermeden evvel yapılan ilk şey, o firmanın özgeçmişine bakmaktır. 1998 senesinden beri edindiğimiz tecrübeler ve internet piyasasında bulunduğumuz konum, kuşkusuz yapacaklarımızın teminatıdır. Fakat önemli olan bir firmanın “öz gelecek” sahibi olup olmadığıdır.

Hedefimiz; internet üzerinde en çok para kazanan işletmelerin Doğu Anadolu’dan çıkması ve bu işletmelerin web üzerindeki tanıtımlarının tarafımızdan yapılmasıdır. İşte bu bizim öz geleceğimizdir. Kendi öz geleceklerini inşa etme kararı almış tüm firmalara; web tasarım, web yazalım, sanal tur, logo tasarım konularında hizmet vermekten gurur duyarız.

1998 senesinden bu yana internet üzerinde edindiğimiz deneyim ve tecrübeleri, 2009 yılından beri profesyonel anlamda müşterilerimizle paylaşmaktayız. Malatya içindeki ve Malatya dışındaki birçok firma ile web alanında yaptığımız çalışmalar neticesinde, Doğu Anadolu bölgesinin en başarılı ve en geniş müşteri portföyüne sahip web tasarım firmasıyız. Bu bağlamda internetin yeni nesil ticaretteki önemini kavrayan işletmeleri de, var olan deneyimlerimizi paylaşmak sureti ile referanslarımız arasına dahil etme arzusu içindeyiz.


Doğu Web İnternet Hizmetleri Manifestosu

• Günü kurtaracak işler yapmayız. Teslim aldığınız işin, piyasada aynı fiyata yapılanlardan en kalitelisi olmasını hedefleriz.
• "Yaptık, bitti; teslim ettik, gitti" mantığı gütmeyiz. Yaptığımız işin Mevla ömür verdikçe arkasında dururuz.
• Memnun olan bir müşterinin neler kazandırabileceğini, memnun edilemeyen her müşterinin neler kaybettirebileceğini biliriz.
• İstekleriniz bizim için önem arz eder. Gerçekten önemi olmayan bir şey bile isteseniz “emir” telakki ederiz.
• Size yararı olmayacak olan internet yatırımlarını yapmamanız konusunda fikir beyan ederiz. Zira sizin olabilecek en az maliyetle, en çok ciroya ulaşmanız bizim ilk hedefimizdir.
• Yapacağımız tüm çalışmaların tamamı bizim eserimizdir. Sağdan soldan kopya ederek iş yapmanın etik olmadığını biliriz.
• Hakkımızın da, haddimizin de farkındayız. Her zaman yaptığımız işin ederini talep ederiz.

İnternette Yoksanız, Piyasada Yoksunuz!

Herhangi bir emtiayı satın almak isteyen kişiler, satıcı firma ve ürün hakkında bilgi toplamak ister. Eskiden eş – dost vasıtası ile yapılan araştırmalar, bugün internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. “İnternete gir bak” veya “Yaz Google’a çıksın” cümleleri, yediden yetmişe herkes tarafından kullanılmaktadır.

Sektörünüzün müşterileri ve potansiyel müşterileri de; tıpkı yukarıda anlattığımız kişiler gibi alım –satım işlemlerinden önce derin bir internet araştırması yaparlar. Hatta satın alma işlemi için bazen firmaya gitmeye bile tenezzül etmezler. O halde sizin firmanızın da sanal mecrada var olması gerekir.

Peki firmanız yeni teknoloji ürünü dijital piyasada yerini aldı mı?

Malatya Size Dar Gelmedi mi?

Ülkemiz nüfusunun nerede ise üçte biri Marmara Bölgesi’nde ikamet ediyor. Teknolojinin nimetlerinden en çok faydalanan kişiler bu bölgede yer alıyor. Onlar için internet üzerinden erişimi mümkün olmayan firma güven arz etmiyor. Bir şekilde size ulaşsalar bile “web site” adresinizi sormak, yaptıkları ilk şey oluyor. Derme – çatma yapılan web sitelerinden bir türlü sipariş alınmıyor.

Artık Malatya sınırları dışına çıkıp, cironuzu katlamanın zamanı gelmedi mi? Yukarıdaki sorular kafanızda bir ampul yaktı ise, hemen telefonunuzu elinize alın; 0422 326 44 42 veya 0538 290 98 85 numaralarından birini tuşlayın.