0422 326 44 42 - 0538 290 98 85
Sanal Tur Çekimi

Bir ürün ya da hizmeti pazara sunarken, o ürün veya hizmete dair görsellerin kullanılmasının satış oranını arttırdığı defalarca kanıtlanmıştır. Her alanda gelişen teknoloji sayesinde, satış için hazırlanan görsellerde günümüzde daha nitelikli olarak hazırlanmaktadır.

İnternetin önü alınamaz şekilde her eve, her işyerine ve her cep telefonuna girmesinin; alışveriş alışkanlıklarında köklü bir değişim yaratmış olduğu aşikardır. İnsanlar artık herhangi bir ürün satın almadan evvel ciddi bir internet araştırması yapmaktadırlar. Bulunduğu sektörden uzun süre para kazanmak isteyen işletme sahiplerinin tamamının firmalarına ait bir web sitesi bulunmaktadır. Fakat her firmada olan web sitesi, sizi rakiplerinizle aynı seviyede tutmaktan ileri gidemez. Bu durumda rekabet halinde olduğunuz işletmelerden farklı olma zorunluluğu doğar. Örneğin, yan yana bulunan ve aynı işi yapan dükkanlardan; tabelası daha iyi olana, daha çok müşteri girer. Bu bağlamda içeriği zenginleştirilmiş bir web adresi sayesinde, rakip firmalarınızdan sıyrılıp, sektör lideri olmanız an meselesidir.

Web Sitesinin İçeriği Nasıl Geliştirilir?

Daha evvel sunulan ürün ya da hizmete ait fotoğrafların, satışı arttırdığından lakin fotoğraf sanatının teknoloji sayesinde geliştiğinden bahsetmiştik. Bundan 50 yıl önce kullanılan siyah – beyaz fotoğrafları renkli fotoğraflar nasıl tarihe karıştırdı ise; üç boyutlu çekim yapan ve sanal tur imkanı sağlayan fotoğraflarda, renkli fotoğrafları rafa kaldırmıştır. Müşteri karşısında zamana ayak uyduran firma görmek ister ve teknolojiyi kullanan işletmelerden alışveriş yapar. Günümüz teknolojisini kullanmayan firmalar, zorunlu kalınmadıkça tercih edilmezler.

Artık atölyenizin, fabrikanızın, ürünlerinizin, dairelerinizin kısacası aklınıza gelen her şeyin üç boyutlu fotoğrafı çekilebilmektedir. Bu sayede müşterileriniz daha firmanıza gelmeden, hizmetiniz hakkında detaylı bilgi sahibi olur. Birçoğu daha firmanıza gelmeden internet üzerinden sipariş verir, internet üzerinden alışveriş yapmayan kitlede aynı hizmeti sunan firmalardan ilk sizi tercih eder.

Web sitesine fotoğraf koymak bir lüks değil ihtiyaçtır. Çağımızın fotoğrafı ise üç boyutlu çekilmektedir. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi almak için, iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Sanal Tur Çalışmalarımız